Brezplačna dostava! Denar Stikalo (s trikom) za Mickael Chatelain blizu Ulica mentalism Klasično kartico komedija čarovniških trikov

Opis:

"Če sem dal deset evro upoštevajte, lahko se spremeni v 20 euro opomba za mene? (ali $1 račun za 5 evrov, račun, itd.)

"Prepričan sem, da sta ti in sem slišal to zahtevo zillions krat.

"Denar-Stikalo je zaradi vse to.

"Želel sem, da odgovor" da " vsi, ki me je prosil, da vprašanje; želela sem, da jim pokazati, da se da, to je možno.

"Želel sem, preprosto in naravno gibanje in je popolnoma neviden preoblikovanje!

"Jaz sem delal, Denarja-Stikalo za let in vedno sem ga za mano v mojo denarnico, pripravljen, da bi želje moje gledalcev do življenja!

"Boste brez dvoma stori enako."

- Mickael Chatelain

Učinek:

Držite pristnega bankovca na konicah prstov, recimo 10 Euro opomba.

Vaš suknjič rokavi so navite, in, razen bankovcev sama, vaše roke so prazne.

Pojasnite, da jih boste potrebovali le tri sekunde za dvojno vrednost, upoštevajte!

Verjemite mi, boste zdaj imajo polno pozornost vaših gledalcev in za dober razlog!Grof "Eno" - Krat deset Evro opomba v dveh.Grof, "Dve" - Krat opomba one more time.Vaš gledalcev ne bo svoje oči off beležko in prsti.Grof, "Tri" - seznanil se je že spremenilo!Da!Zdaj imajo resnično 20 Euro opomba med prsti.

Razvila je in takoj pokazati obe strani - ni sledu o desetih Euro opomba!

Kako je to MOGOČE?

Vaš gledalcev nikoli ne sprejemajo svoje oči off upoštevajte, še imate preoblikoval v 20 v polni pogled, palcev iz njihovih oči!

Preden pospravite stran, beležko, poudarite, da ste pravkar prislužil deset Evrov v treh sekundah.

Nota Bene: preoblikovanje poteka v polni prikaz.Bankovca je nikoli ni skrito!Zelo enostavno, da bi obvladali in darilo!Ne palec nasvet!Uporabite svoje bankovce Evrov, Dolarjev, Funtov, Kitajski Jen, in Japonskih Jenih Ponastavi takoj!Malo več o Denarju-Stikalo:

Boste izvedeli, Denar-Stikalo v manj kot desetih minutah.Vsebuje vse, kar potrebujete; samo dobavo lastne bankovce.

Če lahko odstopi bankovca v treh, ki jih lahko storite Denar-Stikalo za nekaj minut po branju način.

Ko boste razumeli načelo, boste lahko preoblikujejo: kos papirja v bankovcev.A bankovcev v časopis.Potrdila, ki se v bankovcev, itd.Kot BONUS, smo tudi prenos med dvema bankovci, ki vam omogoča, da konča čisto in mimo opomba za izpit.

"Iskal sem na preprost in učinkovit način, in zato sem prepričan, da je Denar-Stikalo bodo našli mesto ponosa v svoj repertoar."

- Mickael Chatelain

Značilnosti Enostavno Narediti
Opozorilo Denar Stikalo z Mickael Chatelain
Blagovna Znamka Hexahedron Magic