YAERNI Čevlji Ženska Flip Flops Verodostojna Usnje Open Toe natikači Plaži Strani Ženska Poletni Čevlji Dame Obutev

OPOMBA!!! 1.O barvo, Če ste oklevajte, o slikah, ki jih prikažemo, nas lahko prosite za realne slike.Model kaže, imajo lahko nekatere razlike z resnično tistim ! 2.O velikosti Pls opomba če vaša stopala je debel ali široko,vam predlagamo, da izberete eno velikosti večje ,Zato prosimo, da ukrepi velikost stopala, preden naredite red !Dostava številko za sledenje bo datoteko, da po dobavi,lahko spremljate na to. 3. Plačilo Trenutno lahko plačila z Visa,MasterCard,Western Union,Qiwi in bančno nakazilo.Povratne informacije: 1 Smo odvisni od vaše zadovoljstvo za uspeh,zato povratne informacije so zelo pomembne za nas,prosimo, da objavite dobre povratne informacije 2 Smo vedno cenili in poskusite, da skrbi za naše cenjene stranke, pleaes dajte nam priložnost, da odpravite vse težave, ki se lahko razburjen in preprečila vas. 3 Prosimo, pošljite nam E-pošto, najprej, preden želite zapustiti negativne povratne informacije, ali spora o www.rotary-lent.si,smo prepričani, da se boste počutili zadovoljivo z naš odgovor.Dobrodošli uredi in vam bo dala dodaten popust.Hvala!

Podplat Materiala Gume
Ime Oddelka Za odrasle
Obloge Materiala NOBEN
Modni Element Plitvo