Brezžične miške F-35 Navpično Miška Ergonomske Polnilna 2400 DPI Dodatni Prenosni Gaming Miška za Prenosni računalnik Mac PC Računalnik

Opis:

Značilnosti:

1000 / 1600 / 2400 DPI Ločljivost Optično Sledenje Tehnologija zagotavlja večjo občutljivost kot standard optične miške za nemoteno in natančno sledenje na različnih površinah.

Dodano naprej/nazaj gumbi zagotavljajo udobje brskanja funkcijo.

Boljša izbira za internet deskarjev, igralec in ljudje, ki delajo na dolžino na računalnik.

Udobno teksturo, vrhunsko površinsko obdelavo, občutek, da se tako gladko, kot koža.

Specifikacija:

IBM ali v združljiv računalnik

Windows:2000/ME/XP(x64)/Vista/7/8

Mac OS X(nad V10.4)

Na voljo vrata USB

Sistem za sledenje: optični

Efektivna razdalja: 10m

Gumb številka:6 gumbov

Ločljivost: 1000-1600-2400DPI

Delovna napetost/tok: 3V/4mA

Teža izdelka: Pribl. 135 g

Package teža: Pribl.170 g

Dimenzije izdelka: Pribl. 110*72*75 mm /4.3*3*3in

Paket velikost: PRIBL.120 * 90 * 75 mm /4.7*3.5*3in

Package Vsebina:

1 * Miška

1 * Sprejemnik

1 * Navodila v 10 jezikih (angleški, nemški, ruski, španska, francoski, italijanski, Japonski, korejski, arabski, Kitajski)

1.Originalni izdelek slike so na voljo za stare stranke.

2.Debelo/dropshipping tako podprta, prosimo da nas kontaktirate, če potrebujete več razsutem stanju ceno ali hitrejši dostava.

3.Mi ladje po vsem svetu, ki jih na Kitajskem post,HK post EMS,DHL, Fedex,in tako naprej,glede na vašo izbiro pri dajanju naročil.mi smo nezmožen za nadzor dostavo časa,ker se obdelujejo s strani Tretjih oseb, storitev.

4.Storitev tranzitni čas je, ki jih prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo,zlasti med prazniki.

5. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

1. Če se kaj naredi, nezadovoljni in jezni, prosimo, obrnite neposredno na nas, preden zapustijo Povratnih informacij.Potrudili se bomo rešiti problem, dokler ga ne izpolnjuje.

2. Če ste zadovoljiti s točko, prosimo, dodajte naši trgovini najljubši seznam in pustite pozitivne povratne informacije (5stars) za spodbujanje nas! ?

3. Prosimo, ne puščajte koli negativna ali nevtralna povratne informacije ali odprete kateri koli spor, brez komunikacije z našo servisno ekipo, prepričani smo, da lahko rešijo problem za vas popolnoma na prijazen način !

DPI 2400
Paket Da,
Strani Usmerjenost Desno
Številka Modela F-35 Miško