Za NASPROTNEGA F15 F11 A9 A5 2020 Reno 2 Z 3 Pro A1K A31 Usnja Flip Case Za NASPROTNEGA Realme C3 C2 Q 5 5S 5i 6i 3 6 X2 X50 Pro 5G Pokrov

Opomba:(Prosimo, preberite pred vrstni red) 1.Če izberete način dostave "China Post Navadne Majhne Paketni Plus" ali "Prodajalca Način Dostave" , to ne moremo slediti, Če pa potrebujete številko za sledenje , prosimo, izberite "China Post Registriranih Air Mail" . 2.Če vaše potrditve čas se bliža, še vedno ne prejemajo blago, prosimo, obrnite na nas, bomo podaljša dobavni rok prvič. 3.Prosim, ne odprete sporov v 65 dni .Če po 65 dni, ki jih še vedno ne prejemajo blago, prosimo, obrnite na nas, da bi to rešili .

Ruski Prijatelj, Bodite Pozorni, Prosim !!! - Prosimo, da izpolnite v sprejemnik je Polno Ime zaradi nove politike ruske navade,vse nondelivery ne bi bil odgovoren, če naročnik ne zagotovi dovolj informacij, ko zaradi česar bi Opis: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Ta slim fit snap-on primeru ohranja vaš telefon varen in zaščiten v slogu.Moden in privlačen design za vaš mobilni telefon in zagotavlja zaščito pred praskami.Slim fit snap-na primer omogoča enostaven dostop do vseh gumbov, kontrol in vhodov.Ohranja tanek profil, ki zajemajo nazaj in vogali telefon.Brezplačno, ne da bi odstranili primeru.Spusti ladje podporo !!Trgovina big popust za podporo !!

OPOMBA:

1. Vsa vprašanja, vas prosimo, da nam pišite, vam bomo odgovoriti v 24 urah, vaše zadovoljstvo je naš prvi cilj.

2.Zaradi različnih nastavitev zaslona in razsvetljavo, lahko je nekaj barve razliko od pravega predmeta.Vendar vam zagotavljamo, da je stil isti kot sliko, ki prikazuje.hvala in vljudno prosim razumeti.

Blagovna Znamka BJ-Butiki
Debelo / Padec Ladijskega Prometa Podpora
Feature3 Flip Usnje Stojalo Telefon Kritje Knjiga Slog Celotno Zaščitno Telefon Lupini
Feature4 Luksuzni Fashion Deluxe Romantično Umetniške Retro Kul Telefon Primeru