NB-13L USB polnilec Za Canon PowerShot G1X MARK II N100 G5 G7X G9X MARK II SX620 SX720 SX730 HS Fotoaparat, Baterijo, polnilnik

Informatiom za Polnilnik: Product name : USB Polnilec za Baterije Vhodna Napetost: 5 v DC Izhodna Napetost: DC 4,2 V, Izhodna Moč: 600 ma/h Delo Temperatura: -40 do +60°C Barva: Črna Dimenzije: 85 x 47 x 15 mm Teža : 30g Pogoj: Nova,1 leto garancije!Izdelkov Navodila za uporabo : Če baterijo lahko napolnite,Bi lahko, prosim, potrdite + in - pol baterije za cilj na + in - od polnilnika.Polnilnik ima lučka: 1,lučka sveti modro, ko je baterija je ne namestite na polnilnik. 2 indikatorska lučka sveti rdeče, ko je baterija je treba namestiti in napolniti na polnilnik. 3 lučka sveti modro, ko je baterija se popolnoma napolni. 4 Če lučka ne more razvedriti,ko je polnilec lahko priključite v vtičnico,nato pa ga napako. 5,Če lučka vedno je modro,ko je polnilec lahko priključite v vtičnico,nato baterijo je napaka.O Ladijski Pošiljki: Ko oddate naročilo, prosimo izberite način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina.Mi bomo poslali postavke v 2 dneh, ko je vaše plačilo, je končan.Mi ne uarantee čas dostave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah, kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Prosimo, upoštevajte, da kupci, ki so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.Ne bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke.Prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov, in kupci, ki so odgovorni za carine. 1) .čas dostave: Bomo poslali izdelek v roku 2 dni, ko smo dobili plačilo. (Razen počitniških) Prosimo, da poskrbite, da vaše www.rotary-lent.si naslov se in podrobno.In če želite, da spremenite svoj naslov za dostavo, ko ste kraj, da, prosimo, sporočite nam, prvič.Hvala!Po tem, ko smo poslali blaga, bomo po e-pošti vam dostava informacij, kot tudi številko za sledenje. 2) dobavni rok: na Splošno , večina držav je čas poštnine so v nadaljevanju , zaradi razlike poštnih serivce na različnih področjih , na nekaterih področjih lahko traja dlje.Če si srečal problem , dobrodošli brezplačno padel, se obrnite na nas , vam bomo odgovorili O plačilo Plačilo: Plačilo mora biti dostavljen v 2 delovnih dni, razen če je kupec ima stik z nami z vseh posebnih razlogov.Plačilo mora biti opravljeno v roku 2 dni od naročila.Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova, plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Storitve za stranke Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije bodo naši najboljši zameno za to, da vam služi.Če se počutite zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nam svoje pozitivne povratne informacije.Vaše povratne informacije bodo zelo cenjeni in nam bo pomagalo, da vam lahko bolje.Če niste zadovoljni z našimi izdelki in storitvami nas kontaktirajte, preden boste predloži negativne povratne informacije.Ko je problem poročali, vse naše štabi bo poskušal najbolje, da vam pomagajo ven težave prišlo.Hvala vam za vaše razumevanje.Uvod v ekonomsko logistiko: 1.Cainiao Super Gospodarstva (ne logistiki sledenje podatkov).V normalnih okoliščinah, 35-45 dni je mogoče doseči v večini delov Rusije, 25-35 dni je mogoče doseči v večini delov Ukrajine in Belorusije, 35-55 dni lahko dosegli Evropi Pravilno plačevanje v večini področij, pri čemer je varstvo: 35 dni od datuma uspešen prejem ali prejem blaga (ruski) / 55 dni (Evropskih) še ni dosegla cilja države, kot izguba, vračilo denarja za vas. 2.Cainiao Hitrem Gospodarstva.Normalni položaj: 25-35 dni lahko dosegli polno naložb v večini področij.Nadomestilo za varstvo: blago se ne izgubijo, da namembni državi v roku 35 dni od datuma uspešno prejemu ali potrdilom. , vračilo denarja za vas. 3.Correos Gospodarstvo (z logistiko sledenje podatkov) V normalnih okoliščinah, 20-25 dni je mogoče doseči v španski celini.Izplačilo varovanja: blago, ki se ne izgubite v namembni državi v roku 35 dni od datuma uspešen prejem ali prejemu blaga.Denar za vas. 4.Yanwen Gospodarske Air Mail (ne logistiki sledenje podatkov) Normalni položaj: prispel na cilj približno 16-35 dni, poseben primer: 35-60 dni, da dosežejo cilj.Če blago ni prispelo v namembni državi za 60 dni od datuma uspešen prejem ali prejemu blaga se šteje za izgubljeno.Opomba: (Če ste v naglici, prosimo, izberite standard logistika, celotno logistiko za sledenje.)

Inteligentni Polnjenje Da,
Paket Da,