Prosim, primerjajte postavka obliko in zagotoviti je treba namestiti na vaše vozilo dobro pred nakupom.Primerna za BMW X5 E70 X6 E71 E72 2008-2013 Znamka:muchkey Pogoj:Nova Barva: Enako kot sliko kažejo Material:Visoko Kakovostne ABS chrome Izdelani v ISO 9001 objekt za zagotavljanje dobre kakovosti.Garancija:1year, Kako uporabljati: Enostavna namestitev,brez orodja.Avtomobilske lepilni trak, ki je pritrjen.Korak 1:prosimo, očistite mesto in poskrbite, da ni prahu.2. korak:odstranite lepilo v hrbet; Korak 3 :toplotne lepilo za vroče zračno puško;(nasvet za dajanje na z priložen trak za toplo ročaji in zajema to naredi lepilo na traku več lepljiv in ostanejo za vedno!) Korak 4:namestitev izdelkov na pravem mestu ,Ne operete v roku 48 ur.Ko mi je naročila, bo poslana ven?

Prosimo, plačilo naročila

Sredstva na račun ( v približno 12 ur)

Nato smo ladjo iz vse blago v skladu z naročilom na enkrat.

Vrne in Vračilo:

Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Guaratee:

12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si

Povratne informacije:

Lahko nam dobre povratne informacije in Celoten 5 star približno opis,ladijski promet,komunikacije, če ste zadovoljni.

Če imate kakršnakoli vprašanja,prosimo, da nas kontaktirate NA ENKRAT,vam bo odgovoril v najkrajšem možnem času po tem, ko smo ga preberete.

Če ste predmet, ki je poškodovan,pokvarjen in ni mogoče uporabiti dobro,nas kontaktirajte NA ENKRAT, potem bomo vračilo plačila ali poslati novega, da boste, če vam je všeč.

Zahvaljujemo se vam za vaše naročilo in sodelovanje z našo iskreno!

Element Širina 15inch
Element Teža 0.25kg
Zunanje Testiranje Certificiranje ISO9001
Material ABS