15pcs 20 mm Naravnih Lesenih Kvačkanje Kroglice Žvečljive Zobno Nego Ogrlica Začetnih Kroglice Baby Teether Igrače DIY Baby Tuš Darila

Opis Izdelka

Visoka kakovost materialov.Bukev lesene kvačkanje kroglice Baby teether je čudovit dodatek za otroka, še posebej za novorojenčka in malčka.Začetnih obroč bo lajšanje nelagodje, ko se otrok na začetnih.Začetnih pritožbe bo ji nagajati in enostavno jokati.Plovila: ročno,100% nestrupena (brez olja ali voski se uporabljajo) in anti-alergeni Otroške igrače za začetnih, medtem ko daje baby nekaj varno in zabavno igrati,otroških najljubši Baby Tuš Darilo, Božično Darilo za Rojstni dan Emisij: Za Otroka Ogrlico ali Zapestnico, Izdelava,DIY zdravstvene Nege Zapestnica, Ogrlica, Cucla Verige, Voziček Verige Mati ga nosite kot pulover ogrlica: Baby žvečite ali igra zabava je čudovit nego orodje za otroka.Package:Eco-prijazen opp torba Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas.

Predmet:Lesene kvačkanje kroglice Teether Velikost:20 mm Lesena Začetnih kroglice Barva:36 barv, da izberejo Ročno izdelani leseni kvačkanje kroglice začetnih žvečljive zdravstvene Nege teether O količini: Količina: 15pcs/veliko, Če boste morali izbrati barvo, prosim, pustite sporočilo, ko je vaše naročilo zapišite barvo, število in količino, ki vam je všeč.Hvala

Velikost Izdelka

Konverzije: 1 palca=2.54 cm ali 1 cm=0.393 palčni zaslon, počakajte malo napak zaradi ročnega meritve.

Več Barv Na Voljo

Pogosta VPRAŠANJA

Q:ali Je izdelek na zalogi?Lahko je biti trgovini?

A: Ja,Naš blago, ki je na zalogi in se lahko pošiljajo zelo hitro.Podpiramo debelo in prilagajanje.

Ali imate certifikat za vaš zobni gel izdelkov?

A: Da, dragi, Naš in silikonski izdelki so: FDA/ BPA Free/ EN71-3/ Avstralski Standard Certifikat

V: Kdaj lahko prejmemo parcelo?

A: E-pošta: o 25days Express: 8-10days Fedex IP: 3-5days www.rotary-lent.si Standardna Dostava: o 25dyas China Post Navadne Majhne Paketni Plus: 45-60days

Q: imam Lahko svoje naročilo po meri in s svojim logotip?

A: Ja, Če vam je mesto veliko miru,lahko naredimo izdelkov, kot vašo zahtevo.

Povratne informacije

1. Trudimo se, da bi vzdrževati najvišje standarde odličnosti za nakupovalne izkušnje za 5 zvezd in 100% kupcev zadovoljstvo!Pozitivne povratne informacije 5stars je za nas zelo pomemben.Smo iskreno prošnjo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam 3 zvezdice ali 1 zvezd povratne informacije, tako, da bomo lahko satis factorily rešiti vaše težave. 2. Prosimo, nakup predmetov, če se strinjate z zgoraj navedenimi pogoji.

Dostava

Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 3-5 delovni dan po plačilu izbrisani.Ocenjeni čas poštnine: (Pomembno, pozorno preberite pred ponudb) 1. Za Združene države amerike: dostava iz Kitajske. (7 do 20 delovnih dni) 2. Za Russion: dostava iz Kitajske. (10 do 30 delovnih dni) 3. Po vsem svetu: China Post Registriranih Air Mail/ www.rotary-lent.si Standardna Dostava ali drugi način dostave.Običajno element, ki bodo prišli v 20-60 delovnih dni po odpremo.Brazilija potrebujejo več časa, 50-90 delovnih dni po odpremo (dobavni rok je ocenjena, vendar ni zagotovljena) v Času turistične sezone, je lahko za dodatne zamude.

Starostni Razpon > 4 mesece
Pakiranje Enotni naložen
Material Funkcija PVC, ki so Prosta
Funkcija Lajšanje otroka raste zob bolečine
Material Bombaž z naravo, lesene, Hrana Razred Lesene Teether.
Baby nego zdravstvene nege teether Medicinska Sestra, Ki Dojijo, Žvečiti Usposabljanje
Začetnih Dodatki Izdelava DIY zdravstvene Nege Zapestnica, Ogrlica, Cucla Verige, Verige Voziček
Oblika KROG
Slogi Naravni Kvačkanje Kroglice Krog Žvečiti Zdravstvene Nege Teether